Zásilky odesíláme každý den. Pokud objednáš do 8:00 ráno, odešleme zásilku ještě v ten den. Pravděpodobně i pozdější zásilky, ale tento čas můžeme slíbit.

ČESKO 

1) Zásilkovna - doručení na jednu z jejich poboček [60 Kč]
Zásilkovna má po ČR a SK více jak 750 poboček! Zásilky jsou k vyzvednutí obvykle mezi 2 a 3 pracovním dnem po odeslání. Pokud si zásilku nevyzvedneš do 5 pracovních dní od jejího přijetí na pobočce, vrátí se nám zpět. Můžeš platit i hotově (platba kartou není možná) při převzetí, pokud zvolíš platbu dobírkou [15 Kč]. 

2a) Česká pošta - Doporučená zásilka [50 - 60 Kč (dle hmotnosti)]
Zásilky jsou obvykle doručené pošťačkou/pošťákem následující pracovní den. Doručení další den ovšem není garantované, není vyloučeno doručení až třetí den od objednání (v době vánoc klidně 4 dny). Pokud tě pošťák nezastihne, zanechá lísteček s dalšími instrukcemi. Pokud by nezanechal, zkontroluješ si sledovací číslo doručené v e-mailu. Limit pro zásilku je 5 cm tloušťky a 2 kg hmotnosti, proto tato možnost v košíku zmizí při nějakém větším zboží.

2b) Česká pošta - Doporučený balík [80 Kč] 
Touto službou můžeme zaslat i zásilky nad 5cm, ne však těžší, než 2kg. Zásilky jsou obvykle doručené pošťačkou/pošťákem druhý pracovní den. Doručení ovšem není garantované, není vyloučeno doručení hned následující, či až pátý pracovní den. Pokud tě pošťák nezastihne, zanechá lísteček s dalšími instrukcemi. Pokud by nezanechal, zkontroluješ si sledovací číslo doručené v e-mailu.

2c) Česká pošta - Balík Na poštu [100 Kč]
Garantujeme doručení na pobočku pošty následující pracovní den po odeslání. Zvolená pošta ti zašle SMS a e-mail až bude zásilka připravená k vyzdevnudí. Zásilka je na poště uložena 2 týdny.

2d) Česká pošta - Balík Do ruky [110 Kč]
Zásilky jsou garantovaně doručené poštovním kurýrem následující pracovní den po odeslání. Pokud tě pošťák nezastihne, zanechá lísteček s dalšími instrukcemi. Pokud by nezanechal, zkontroluješ si sledovací číslo doručené v e-mailu.

SLOVENSKO

1) Zásilkovna - doručení na jednu z jejich poboček [100 Kč]  
Zásilky jsou k vyzvednutí obvykle mezi 2 a 3 pracovním dnem po odeslání. Pokud si zásilku nevyzvedneš do 5 pracovních dní od jejího přijetí na pobočce, vrátí se nám zpět. Můžeš platit i hotově (platba kartou není možná) při převzetí, pokud zvolíš platbu dobírkou [15 Kč].

2) Česká pošta - [100 Kč]
Zásilka dorazí obvykle do 4 dnů. Tato volba neumožňuje platbu na dobírku.

3) Kurýr - [110 Kč]
Zásilka dorazí obvykle do 3 dnů. Je však možné využít platbu dobírkou [40 Kč].

INTERNATIONAL

Worldwide shipping fee - CZK 140 (approx. 5€)
Cart count will automatically check the shipping fee.
It takes about 5-8 days into Europe
It takes about 10-14 days into the US
It takes about 12-20 days into America, Asia, Africa
It takes about 17-27 days into Australia
There is usually no tracking available. You can track package in your local post's system after it reaches your country (USPS in USA, Royal post in GB, etc.). Expect delay during November-December.


Menu

Recently Viewed

No products
2016 - 2018© fyft