KAPESNÍ ZÁLEŽITOSTI

Boom fidget spinnerů a věcí jim podobných poukázal na to, že pro zabavení se stačí opravdu mála věc v kapse. Takových jsou tu však spousty a byly tu ještě mnohem dřív.

Proto jsme vybrali 4 zajímavé kapesní záležitosti, které můžeš mít neustále při sobě a zároveň se v nich i postupně zlepšovat.

Begleri & Footbag

 • 120 Kč
  Dostupné v jiné variantě

  Begleri je další ze skilltoyů, které se ti vejdou do kapsy.

 • 150 Kč

  Vem si 32 ploškový (panelový) hakisák a vyraž si s kamarády zakopat.

Využití begleri může být podobné jako u fidget spinneru, tedy antistresová pomůcka pro všechny, kteří potřebují neustále ukliďnovat své ruce. Vedou ovšem v tom, že s nimi lze provádět obrovské množství triků.

I přes to, že si footbag udržuje dlouholetou tradici, a to i u nás v České republice, je neustále opomíjený a my bychom to rádi změnili!

Pen spinning & Kururin

 • 360 Kč

  Pen-spinning pen je další ze skilltoyů, které se ti vejdou do kapsy.

 • 200 Kč
  Není skladem

  Nová japonská hračka. V této variantě již Kururin mít nebudeme. Mrkni na další produkty.

Každý z nás si někdy v lavici znuděně hrál se svojí propiskou. Avšak pen spinning je úplně jiný svět. Tato v Asii velmi oblíbená činnost má dokonce své vlastní soutěže!

Kururin je nejmladší kapesní záležitostí. K jejímu provozování je ale potřeba rovná plocha, což ji například na autobusové zastávce lehce znevýhodňuje, času s ní člověk však dokáže zabít hromady. Jakmile chytíš do ruky základní pohyby, stane se její plynulé převalování závislostí.


Menu

Recently Viewed

No products
2016 - 2018© fyft