fyft je

.obchod .místo .nápad .projekt .tým 

.jehož záměr je shromažďovat a následně nabízet výrobky, které jsou vždy spojeny s aktivitou vyplňující volný čas. Buď jsou přímo určeny k jejímu provozování nebo ji například usnaďnují či zpříjemňují. 
Tyto aktivity mají kromě svého primárního účelu v podobě zábavy i další, hlubší schopnosti - přináší pozitivní emoce, pojí nás s přáteli a vytváří nové, budují charakter, odhodlanost a pevnou vůli. Jsou to aktivity, které vedou k rozvoji člověka.

Našim cílem není pouhá výměna zboží za peníze. Toužíme být co nejblíž vykonávání samotných aktivit, proto nehodláme setrvat pouze ve světě internetu. Plánujeme pořádat akce, srazy komunit, přednášky, promítání a mnoho dalšího. A to vše v rozlehlé kamenné prodejně, která bude sloužit i jako spot pro cestovatele a členy různorodých komunit z jiných koutů světa, co potřebují udělat v příjemném prostředí kus práce či dokonce složit hlavu.

Stejně tak je prioritní dění okolo nás. Chceme nadále podporovat soutěže, jako jsme to doposud dělali skrze náš kmenový obchod YoYoMania (sponzorovali jsme téměř 50 různých akcí, z těch největších je to např. Mistrovství České republiky v yoyování nebo Český kendama pohár). A přitom všem dbát na jedno a tím je všechny komunity mezi sebou vzájemně propojovat, protože všechny mají společnou jednu zásadní věc - nadšení.

A taky chceme do hry prostě přinést něco víc.


Menu

Recently Viewed

No products
2016 - 2018© fyft