Cardistry - kouzelné bez kouzel

Čteš Cardistry průvodce, který tě odkáže na vše, co by tě ani nenapadlo hledat. 

// Učíš se Poker? Průvodce můžeme napsat i na cestu hráče pokeru, napiš nám o ni! A klidně i nějaký sortiment, který ti u nás chybí, rádi importujeme. 

// Kouzlíš? Průvodce můžeme napsat i pro kouzelníky. Rádi rozšíříme nabídku i o čiště kouzelnickou sekci, klidně nám napiš pár tipů, jistě oceníme a odměníme se

// Rád bys soutěžil v karetních hrách? Máme velké možnosti, jak dát dohromady takového průvodce pro soutěže, komunitu, srazy v ČR i pro karetní svět

Cardistry - forma umění s obyčejným balíčkem karet. Pestrost tohoto směru krásně zobrazuje video /link/ :

Pokročilé video stojící za shlédnutí je /toto/ a /toto/. Cool, že?

Začátečnické tutoriály: 

// Na Youtube jich je kotel. Hledej “beginner cardistry tutorial” a nebudeš vědět, které dřív.

Určitě je dobré se naučit správně základní /gripy/

Dále /Table Spread//Charlier Cut/,  /Scissor Cut/ a těžší /Revolution Cut/

Při  /The Spring/ zničíš (a ztratíš) pár karet, než ti to půjde. Tady pak /School-cardistry/ playlist s desítkami návodů.

Komunita, soutěže:

Soutěže probíhají častěji online, většinou sponzorované nějakým výrobcem, projektem nebo obchodem. Triky se nahrávají na net. Proběhlá online soutěž je např. /Cardistry Open/.

Komunita je mladá, ale začínají se již konat srazy, např. v Berlíně Cardistry-con zaplacený Kickstarterovou kampaní, na které proběhla i soutěž.

Srazy v Brně? Zkusíme!

Pravidelné krmivo najdeš na instragramu, to je cardistry mekka. Hledej #cardistry, #whoshuffleslikethat a taky #nazevkaret (např. #monarchs)

Komunita je činná na /Redditu/

Jaké karty?

Začni s klasickými Rider's back Bicycle. Jsou kvalitní, mají skvělé cardistry vlastnosti (hranu, povrch) a přitom jsou pořád dostupné.

Druhým krokem můžou být Aristocrats. Dražší, luxusně vypadající, velmi odolné.

Méně odolné, zato ale náádherné kousky umění - už můžou být jakkékoliv. Monarchs z filmu Now You See Mee? (nebo Red Monarchs ze dvojky), nebo slavné Dan & Dave - Smoke and Mirrors?


Menu

Recently Viewed

No products
2016 - 2018© fyft